Live: Λεβαδειακός – Λαμία 2-2 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τέλος το ματς. Λεβαδειακός και Λαμία μοιράζονται από ένα βαθμό μετά την ισοπαλία 2-2 στο μεταξύ τους παιχνίδι.

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

71′ ΓΚΟΛ η Λαμία! Ο Λέικ σκοράρει και ισοφαρίζει σε 2-2 μετά από τρομερή ασίστ με εξωτερικό φάλτσο του Φουρτάδο.

64′ Απειλεί η Λαμία! Ο Ραντόνια έκανε την κίνηση από τα δεξιά και πάτησε περιοχή, σούταρε, αλλά όχι καλά. Άουτ η μπάλα.

58′ ΓΚΟΛ ο Ρόμο! 2-1 ο Λεβαδειακός φέρνει τούμπα το ματς απέναντι στη Λαμία!

56′ ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Ζίνι τρομερή ενέργεια μπήκε περιοχή και ανατράπηκε από τον Γκοτζαμανίδη. Δείχνει την άσπρη βούλα ο Παπαπέτρου.

46′ Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Τσόκαϊ την εξαιρετική σέντρα από τα δεξιά, ο Γιαννιώτας και ο Όζμπολτ δεν πρόλαβαν να μπουν στην πορεία της μπάλας, ούτε και ο Πεδρόσο που υπέπεσε σε επιθετικό φάουλ.

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

Τέλος το πρώτο μέρος. Λεβαδειακός και Λαμία πηγαίνουν στα αποδυτήρια με το 1-1.

3 λεπτά ο έξτρα χρόνος

39′ ΓΚΟΛ της Λαμίας με τον Φουρτάδο το οποίο ακυρώνεται ως οφσάιντ. Θα ελέγξει τη φάση στο VAR o Koυμπαράκης.

25΄ ΓΚΟΛ. Ισοφαρίζει ο Λεβαδειακός σε 1-1 με την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Όζμπολτ

Ο Όζμπολτ πάνω από την μπάλα

24′ ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Λεβαδειακό! Καταπληκτική ενέργεια του Πεντρόσο ο οποίος ντρίμπλαρε τον Ραντόνια και ανατράπηκε.

13′ Πολύ μεγάλη στιγμή για τον Λεβαδειακό! Ο Μπάλτσι βρήκε κάθετα τον Γιαννιώτα ο οποίος από τα δεξιά έκανε παράλληλα το γύρισμα στον Όζμπολτ, αυτός επιχείρησε το τακουνάκι, αλλά ο Κόστιτς μπλόκαρε.

7′ Ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Ο Τσόκαϊ επέλεξε να δοκιμάσει τα πόδια του από μακριά, η μπάλα πέρασε το τείχος και κατευθύνθηκε με δύναμη προς την εστία του Κόστιτς, ο οποίος δεν κουνήθηκε και απομάκρυνε με τις γροθιές του.

3′ ΓΚΟΛ 0-1 με τον Φουρτάδο να παίρνει την μπάλα και πλασάρει χαμηλά ξεγελώντας τον Γκροφ!