Live: Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός 2-2 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τέλος αγώνα. Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός 2-2.

90+8′ Κεφαλιά του Μπέργκστρομ, με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

90+3′ Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, με τον Κωστή να στέλνει την μπάλα λίγο άουτ στο τετ α τετ με τον Γκουγκεσασβίλι.

90+1′ Ο Ζίνι προσπάθησε να τους ντριμπλάρει όλους, αλλά ο Μπέργκστρομ τον σταμάτησε πριν εκτελέσει μέσα από την περιοχή.

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις.

79′ Κόκκινη κάρτα για τον Λεβαδειακό. Ο Μορέιρα είναι αυτός που την δέχτηκε.

76′ ΓΚΟΛ 2-2. Λάθος για τον Πανσερραϊκό στο build up, με τον Γιαννιώτα να το εκμεταλλεύεται και τον Ρόμο να νικάει τον Γκουγκεσασβίλι.

59′ Άστοχο σουτ από τον σκόρερ του Λεβαδειακού, με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

55′ ΓΚΟΛ 2-1. Ο Πεντρόζο γύρισε την μπάλα στο πέναλτι, με τον Μπάλτσι να την στέλνει στα δίχτυα του Γκουγκεσασβίλι.

47′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βήχου, με τον Γκουγκεσασβίλι να μαζεύει την μπάλα.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός 2-0.

44′ ΓΚΟΛ 2-0. Σε φάση διαρκείας ο Τομάς μπήκε στην περιοχή, γύρισε την μπάλα στην μικρή περιοχή, με τον Τσοκάι να την στέλνει στα δίχτυα της ομάδας του.

34′ Διπλή φάση για τον Λεβαδειακό, με Τσάπρα και Τσοκάι να απειλούν χωρίς αποτέλεσμα.

31′ Μακρινό σουτ του Τομάς, μάζεψε την μπάλα ο Γκαραβέλης.

27′ ΓΚΟΛ 1-0. Ο Σαλαζάρ πήρε την πάσα από τον Τομάς, έκανε την κίνηση από τα δεξιά φέρνοντας την μπάλα στο καλό του πόδι και νίκησε τον Γκαραβέλη, στέλνοντας την μπάλα στην απέναντι γωνία του τερματοφύλακα του Λεβαδειακού.

13‘ Επέμβαση του Γκουγκεσασβίλι στο σουτ του Όζμπολτ, με την μπάλα να καταλήγει κόρνερ.

6′ Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ο Μπετανκόρ βγήκε τετ α τετ με τον Γκαραβέλη, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ.

3′ Άστοχο σουτ του Κουτσογούλα, η μπάλα κατέληξε άουτ.