Live: Λεβαδειακός – Ατρόμητος 1-1 (τελικό)

Λήξη του αγώνα, Λεβαδειακός-Ατρόμητος 1-1.

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις.

90′: Κίτρινη κάρτα στον Παζ.

89′: Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, μετά από κόρνερ του Νταμπό και κεφαλιά του Βινίσιους, απομάκρυνε δύσκολα ο Χατζηϊσαΐας.

89′: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μπελμόντ στη θέση του Μεχία.

82′: Ο Τζοβάρας πήρε τη θέση του Ρομπάιγ για τον Ατρόμητο.

81′: ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο. Σέντρα του Ροτάριου και κεφαλιά πάσα του Ρομπάιγ, ο Κιάρτανσον σκόραρε από κοντά και έφερε το ματς στα ίσια.

76′: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Βρακάς αντί Σαχπεκίδη, και Κιάρτανσον αντί Έρλινγκμαρκ για τον Ατρόμητο.

76′: Κίτρινη κάρτα σε Κωτσόπουλο και Νίκα.

Η φάση ελέγχεται για οφσάιντ. Μετράει το γκολ.

70′: ΓΚΟΛ ο Λεβαδειακός. Μετά από κόρνερ του Νταμπό, ο Βινίσιους πήρε την κεφαλιά και βρήκε δίχτυα, αφού η μπάλα πέρασε ανάμεσα από Σαχπεκίδη, Έρλινγκμαρκ και Γιαννιώτη. 1-0 οι γηπεδούχοι.

69′: Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κωτσόπουλος και Οικονομίδης αντί των Τζαβίδα και Φριτζόνσον.

68′: Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Νταμπό με σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο αμαρκάριστος Γερεμέγεφ έπιασε την κεφαλιά αλλά έστειλε την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

61′: Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Σακό στη θέση του Γιαννιώτα.

55′: Σουτ του Έντερ λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, ψηλά άουτ.

52′: Σέντρα Σαχπεκίδη και κεφαλιά-ψαράκι του Γιαννιώτα, στην αγκαλιά του Γιαννιώτη.

51′: Δοκάρι για τον Λεβαδειακό, μετά από ωραία προσπάθεια και δυνατό σουτ του Γερεμέγεφ.

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο. Μία αλλαγή για τον Ατρόμητο, με τον Ροτάριου να παίρνει τη θέση του Κλωναρίδη.

Λήξη πρώτου ημιχρόνου, Λεβαδειακός-Ατρόμητος 0-0.

40′: Κεφαλιά του Παζ στο πρώτο δοκάρι, άστοχη.

33′: Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, μετά από φάση διαρκείας στην περιοχή του Ατρόμητου, ο Γιαννιώτας σούταρε με δύναμη και ο Γιαννιώτης απέκρουσε εντυπωσιακά σε κόρνερ

18′: Πρώτη τελική προσπάθεια στο ματς για τον Ατρόμητο, με ένα δυνατό και διαγώνιο σουτ του Έντερ να περνάει ψηλά άουτ.

8′: Μακρινό σουτ του Νίκα, κόντραρε στον Χατζηϊσαΐα και έφυγε κόρνερ.