Live: Ατρόμητος – Βόλος 1-2 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τέλος αγώνα. Ατρόμητος – Βόλος 1-2.

5 λεπτά οι καθυστερήσεις.

88′ Ωραία ενέργεια του Τσακμάκη, πάσαρε στον Καρλίτος αλλά ο Ισπανός δεν μπόρεσε να σουτάρει.

76′ Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη κάρτα στον Γκλάβτσιτς, με 10 παίκτες και ο Βόλος.

75′ Δοκάρι για τον Ατρόμητο. Ο Καρλίτος με ωραία κίνηση απέφυγε τον αντίπαλό του και σούταρε, αλλά η μπάλα πήγε στο δοκάρι.

68′ ΓΚΟΛ 1-2. Ο Κόσζτα βρίσκεται στο κατάλληλο σημείο στη σέντρα του Κόμπα στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

66′ ΓΚΟΛ 1-1. Ο Κόσζτα γύρισε με το κεφάλι στον Γκλάβτσιτς, αυτός έκανε ωραίο κοντρόλ και με σουτ με το αριστερό νίκησε τον Χουτεσιώτη.

62′Ο Χουτεσιώτης βγαίνει γρήγορα και προλαβαίνει τον Κόμπα πριν αυτός απειλήσει.

58′ Κίτρινη κάρτα στον Γκλάβτσιτς.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Ατρόμητος – Βόλος 1-0.

Ο Σιδηρόπουλος πήγε στο VAR και έδωσε κόκκινη στον Μπρόρσον.

45+2′ Κίτρινη κάρτα στον Μπρόρσον.

2 λεπτά οι καθυστερήσεις.

41′ ΓΚΟΛ 1-0. Ο Ατρόμητος ανοίγει το σκορ με τον Γιουμπιτάνα.

34′ Μακρινό σουτ του Κίνι πέρασε άουτ.

28′ Κίτρινη κάρτα στον Μεντιέτα, τρίτη για τους φιλοξενούμενους.

21′ Πρώτη φάση του ματς για τον Ατρόμητο. Συνεργάστηκαν εξαιρετικά οι γηπεδούχοι, ο Φαν Βερτ σούταρε, αλλά η μπάλα πέρασε λίγα μέτρα άουτ.

15′ Κίτρινη κάρτα και στον Ασεχνούν.

14′ Κίτρινη κάρτα στον Μύγα.