Live: Καλλιθέα – ΑΕΚ 0-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τέλος αγώνα. Καλλιθέα – ΑΕΚ 0-0.

90+4′ Σουτ ο Πάολο Φερνάντες, έσωσε με τα πόδια ο Μπερναμπέ.

5 λεπτά οι καθυστερήσεις.

89′ Ο Σοΐρι έφυγε στην πλάτη της άμυνας, βγήκε απέναντι από τον Στρακόσια, αλλά νικήθηκε από τον Αλβανό τερματοφύλακα.

77′ Ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Φερνάντες, έσωσε ο Μπερναμπέ.

73′ Ο Τζιάνι προσπάθησε να σκοράρει με προβολή, έφυγε άουτ η μπάλα.

68′ Απίστευτη ευκαιρία για την Καλλιθέα, με τον Πήλιο να κάνει το λάθος γύρισμα, να βγάζει απέναντι από το τέρμα τον Μουτίνιο, αλλά ο αρχηγός της Καλλιθέας να μην πετυχαίνει την μπάλα και να χάνει την ευκαιρία να σκοράρει.

64′ Σέντραρε ο Ελίασον, εκτέλεσε ο Πιερό, μπήκε ο Μιρίν στην πορεία της μπάλας και έσωσε.

59′ Ο Ελίασον βγήκε τετ α τετ, πλάσαρε και η μπάλα πέρασε ελάχιστα άουτ.

52′ Ο Μάνταλος σέντραρε, Ο Πιερό πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Καλλιθέα – ΑΕΚ 0-0.

45+4′ Μακρινό σουτ ο Ελίασον, δύσκολη απόκρουση ο Μπερναμπέ, προσπάθησε να μπλοκάρει, δεν τα κατάφερε και κόρνερ για την ΑΕΚ.

4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

44′ Γύρισμα ο Ελίασον, πάνω στον Μερκάτι η μπάλα και κόρνερ για την ΑΕΚ.

33′ Ο Πινέδα απείλησε, με το σουτ του να κοντράρει στα σώματα και να φεύγει κόρνερ.

33′ Διπλή ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Πήλιος σούταρε με την μπάλα να βρίσκει στους αμυντικούς της Καλλιθέας και στην συνέχεια ο Σιμάνσκι έκανε το σουτ, με τον Μπαραγκάν να κάνει μια εκπληκτική επέμβαση.

27′ Ο Μανθάτης εκτέλεσε από πλάγια θέση, ο Στρακόσια έδειξε σε κόρνερ.

16′ Μακρινό σουτ ο Ισιμάτ-Μιρίν, άουτ η μπάλα χωρίς να ανησυχήσει ο Στρακόσια.