Live: Κόσοβο – Ελλάδα 0-1 (τελικό)

Τέλος του αγώνα.

96′: Ο Βλαχοδήμος μπλοκάρει τη μπαλιά Καστράτι.

92′: Αλλαγή για να μπει ο δεύτερος τερματοφύλακας των γηπεδούχων. Θα μπει ο Ουικάνι αντί του Ζεγκρόβα.

Με εννέα παίκτες το Κόσοβο.

91′: Κόκκινη στον Μούριτς που βγήκε με τα χέρια εκτός περιοχής για να κόψει τον Παυλίδη μετά από μπαλιά Μπουχαλάκη.

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

86′:  Μπουχαλάκης αντί Μάνταλου.

83′: Μεγάλη ευκαιρία για το Κόσοβο με τον Βλαχοδήμο να αποκρούει την κεφαλιά του Ραχμάνι

78′: Αλλαγή για την Ελλάδα. Μέσα ο Δουβίκας, εκτός ο Μασούρας

74”: Σουτ του Μπακασέτα, μπλοκάρει ο Μούριτς.

72′: Κόκκινη κάρτα στον Αλίτι. Δεύτερη κίτρινη για μαρκάρισμα στον Λημνιό

63′: Ο Λημνιός από τα δεξιά βρήκε τον Μπάλντοκ στην προώθησή του στη μεγάλη περιοχή, αλλά ο Μούριτς απέκρουσε το πλασέ του

56′: Αλλαγές για την Ελλάδα. Έξω Κουρμπέλης, Γιακουμάκης, μέσα Σιώπης και Παυλίδης

53′: Ο Μασούρας έκανε κακή σέντρα, αλλά η μπάλα κατευθύνθηκε στο δοκάρι της εστίας των γηπεδούχων.

51′: Κίτρινη κάρτα στον Αλίτι

Άρχισε το δεύτερο ημόχρονο.

Τέλος ημιχρόνου.

39′:Σουτ του Μπακασέτα, άουτ η μπάλα

36′: ΓΚΟΟΟΛ η Εθνική ομάδα. Ο Τσιμίκας στον Μάνταλο και εκείνος στον Μπακασέτα που σουτάρει και ανοίγει το σκορ.

34′: Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη

29′: Κίτρινη κάρτα στον Γιακουμάκη.

26′: Κεφαλιά Γιακουμάκη μπλοκάρεται μετά από σέντρα Μασούρα

21′: Σουτ Μπακασέτα που κόπηκε και μετά σουτ Γιακουμάκη ενώ ήταν πεσμένος με τη μπάλα έξω. Στη φάση του Γιακουμάκη από σέντρα Μπάλντοκ δόθηκε φάουλ.

19′:  Καίριο κόψιμο του Χατζηδιάκου.

17′: Φάουλ για την Ελλάδα. Πήγε να σουτάρει με τη μία ο Μασούρας αλλά έξω η μπάλα.

5′: Ευκαιρία για το Κόσοβο. Καλή συνεργασία για τους γηπεδούχους, ο Ζένελι έκανε το πλασέ από πλάγια θέση και ο Βλαχοδήμος απέκρουσε σε κόρνερ