ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ακόμα μία νίκη για τον Αστέρα Τρίπολης

Ο Αστέρας ήταν καλύτερος από τον Ατρόμητο στη φιλική αναμέτρηση των δυο ομάδων που διεξήχθη στην Τρίπολη και πήρε τη νίκη με σκορ 1-0.

Να τονιστεί πως το μοναδικό γκολ του αγώνα πέτυχε στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου ο Τσιλιανίδης, ωστόσο στη συνέχεια οι Αρκάδες δεν απειλήθηκαν ιδιαίτερα από την ομάδα του Τραϊανού Δέλλα.

Αστέρας Τρίπολης: Αθανασιάδης (61' Κοσίτσκι), Μπέρτος (61' Ιγκόρ), Σεφίλ (77' Χαμντανί), Κουρμπέλης (89' Μακροστέργιος), Γιαννούλης (77' Κυριακόπουλος), Δημούτσος (83' Στανισάβλιεβιτς), Τσουκαλάς (61' Ιγκλέσιας), Τσιλιανίδης (77' Τσάβεζ), Μάσα (83'Νίκο Φερνάντεθ), Καλτσάς (83' Κώτσιρας), Ιωαννίδης (61' Γκοντό)

Ατρόμητος: Κορμπούνοφ, Κοντοές (Ζησόπουλος), Μπιτόλο, Λαζαρίδης, Μπάχα (83' Κεϊτά), Ούμπιντες, Κιβρακίδης (77'Γκουγκούδης), Βασιλείου (77' Παπαδόπουλος), Λημνιός (46' Ντιγκινί), Γροντής (46' Κατράνης), Λε Ταλέκ (83' Μπαστακός).