Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Γ’ Εθνική: «Μάχες» για Ηρακλή, Πανιώνιο και Κέρκυρα

Γ’ Εθνική: «Μάχες» για Ηρακλή, Πανιώνιο και Κέρκυρα

Ο κορονοϊός συνεχίζει να προκαλεί προβλήματα στη Γ’ Εθνική, καθώς αναβλήθηκαν τρεις αναμετρήσεις, λόγω κρουσμάτων σε ομάδες.

Όσον αφορά τα σημερινά παιχνίδια, αρχίζουν όλα στις 5:00 το απόγευμα, μεταξύ αυτών και τα Εθνικός Σοχού-Ηρακλής, Πανιώνιος-Ηλιούπολη και ΟΦΑΜ-Κέρκυρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού-Ηρακλής
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Εύοσμου-Αναγέννηση Θαλασσιάς
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμοτείχου-Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC
Πανδραμαϊκός-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος - 9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εθνικός Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αετός Βαρβάρας-Μακεδονικός
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας
Νέα Καλλικράτεια-Αναγέννηση Πλαγιάς
Θερμαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας-Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων-Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης-Κοζάνη
ΠΟ Ελασσόνας-Δίας Δίου
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου-Διαγόρας Στεφανοβίκειου
ΓΣ Αλμυρού-Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών-Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου-Αταλάντη
Οπούντιος Μαρτίνου-Φωκικός 0-3 α.α
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

5ος όμιλος - 8η αγωνιστική
15:00 ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΟΦΑΜ-Κέρκυρα
Αμβρακικός Λουτρού-Θύελλα Κατσικάς
Αστέρας Καληράχης-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας αναβλ.
Παναγρινιακός-Αναγέννηση Άρτας αναβλ.

6ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Πανιώνιος-Ηλιούπολη
Μοσχάτο-Εθνικός
Φωστήρας-Μαρκό
Πανναξιακός-Προοδευτική αναβλ.
ΑΕ Μυκόνου-Αήττητος Σπάτων 1-2 (8/5)
Ρεπό: Χαραυγιακός

7ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Παναρκαδικός-Πανναυπλιακός
ΠΑΟ Ρουφ-Πανγυθεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ερμής Μελιγούς
Ερμιονίδα-Κορωνίδα Κοιλάδας
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
Μολαϊκός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό: Άρης Σκάλας

8ος όμιλος - 8η αγωνιστική
13:00 Αετός Λουτρών-Ακράτητος
Θύελλα Ραφήνας-Μικρασιατική Χίου
ΑΟ Καραβά-Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-ΑΟ Πυλίου Κω
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αιολικός 0-2 (7/5)

9ος όμιλος - 8η αγωνιστική
14:30 Παλληξουριακός-Αχαϊκή
15:00 Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Τσιλιβή
16:00 Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πάμισος Μεσσηνής-Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: ΑΠΣ Ζάκυνθος

10ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός
Ηρόδοτος-Δαμάστα
Ατσαλένιος-Πόρος
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Άρης Σούδας-ΓΣ Αλμυρού
Πλατανιάς-Άγιος Νικόλαος
Άρης Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 0-3 α.α
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α