LIVE

LIVE: Europa League

Τέλος σε όλα τα παιχνίδια.

90+4' Γκοολ η Άιντραχτ! Ο Πασιένσια ισοφαρίζει για τους Γερμάνους

89' ΓΚΟΟΟΟΛ η Αντβέρπ! Ο Σαμάτα σκοράρει για το 1-2 μέσα στην Άιντραχτ!

76' Γκοολ για τη Λιόν! Ο Σλιμανί πετυχαίνει το τρίτο γκολ των Γάλλων

66' Γκοολ για τη Λιόν! Ο Τσέρκι «γυρίζει» το ματς για την ομάδα του.

56' Γκοολ για την Αϊντχόφεν! Ο Μπρούμα διπλασιάζει τα τέρματα των Ολλανδών κόντρα στην Στουρμ Γκρατς

57' Γκοολ για τη Λιόν! Ο Τσέρκι ισοφαρίζει για τους Γάλλους

51' Γκοολ για την Μπρόντμπι! Ο Ούρε ανοίγει το σκορ για τους Δανούς κόντρα στη Λιόν.

49' Γκοολ για την Ρέιντζερς! Ο Μορέλος πετυχαίνει το δεύτερο γκολ των Σκωτσέζων κόντρα στην Σπάρτα Πράγας.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

45' Γκοολ για την Αϊντχόφεν! Ο Βίνισιους δίνει το προβάδισμα στο σκορ με πέναλτι κόντρα στη Στουρμ Γκρατς

38' Γκοολ για τη Μονακό! Ο Φοφανά δίνει ξανά το προβάδισμα στους Μονεγάσκους.

35' ΓΚΟΟΟΟΛ για τη Σοσιεδάδ! Ο Γιανουζάι δημιουργεί και ο Ίσακ εκτελεί για το 1-1 μέσα στο Πριγκιπάτο

33' ΓΚΟΟΟΛ για τη Λέστερ! Εκτέλεση κόρνερ του Μάντισον, ο Ντιντί ψηλότερα από όλους πήρε τη κεφαλιά και έκανε το 3-1 κόντρα στη Λέγκια

33' ΓΚΟΟΟΟΛ για την Αντβέρπ! Ο Ναϊνγκολάν σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Εν'Ντικα και πάει στα δίχτυα για το 1-1 κόντρα στην Άιντραχτ

28' Γκοολ για τη Μονακό! Ο Φόλαντ ανοίγει το σκορ για τους Μονεγάσκους κόντρα στη Σοσιεδάδ.

26' Γκοολ για τη Λέγκια! Ο Μλαντένοβιτς μείωσε το σκορ για τους Πολωνούς.

20΄ ΓΚΟΟΟΛ 2-0 η Λέστερ, οι Αλεπούδες παίρνουν ξεκάθαρο προβάδισμα με όμορφο τελείωμα του Μάντισον

15' Γκοολ για τη Ρέιντζερς! Ο Μορέλος σκοράρει απέναντι στην Σπάρτα Πράγας.

12' Γκοολ για την Άιντραχτ! Ο Καμάντα ανοίγει το σκορ για τους Γερμανούς απέναντι στη Αντβέρπ

11΄ Γκοολ για τη Λέστερ! Ο Ντάκα ανοίγει το σκορ κόντρα στη Λέγκια Βαρσοβίας.

Ξεκίνησαν τα παιχνίδια.

Εικόνα

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με το ματς των 22:00.

Τέλος σε όλα τα παιχνίδια των 19:45.

90+4' Γκοολ για τη Μίντιλαντ! Ο Εβάντερ δίνει ξανά το προβάδισμα στους Δανούς με πέναλτι

87' Γκοολ για τη Λάτσιο! Ο Πέδρο σημειώνει το τρίτο γκολ της ομάδας του κόντρα στη Λοκομοτίβ Μόσχας

86' Γκοολ για τη Μαρσέιγ! Ο Μίλικ πετυχαίνει το δεύτερο γκολ των Γάλλων

87' Γκοολ για τη Λεβερκούζεν! Ο Ντιαμπί δίνει ξανά το προβάδισμα στο σκορ στις «ασπιρίνες»

85' Γκοολ για την Μπράγκα! Ο Γκαλένο ισοφαρίζει για τους Πορτογάλους κόντρα στη Μίντιλαντ

84' Γκοολ για τη Γαλατασαράι! Ο Μπάμπελ πετυχαίνει το τέταρτο γκολ των Τούρκουν κόντρα στη Μαρσέιγ

82' Γκοολ για τη Λεβερκούζεν! Ο Άντριχ ισοφαρίζει σε 2-2 για τους Γερμανούς.

70' Γκοολ για τη Μαρσέιγ! Ο Μίλικ μειώνει το σκορ για τους Γάλλους κόντρα στη Γαλατασαράι

63' ΓΚΟΛ για τη Λάτσιο! Ο Τσίρο Ιμόμπιλε με δεύτερη εκτέλεση πέναλτι κάνει το 2-0 κόντρα στη Λοκομοτίβ Μόσχας

65' ΓΚΟΛ για τη Γαλατασαράι! Ο Ακτούρογλου μπήκε στη περιοχή από αριστερά και ο Φεγκουλί εξ επαφής έκανε το 3-0 κόντρα στη Μαρσέιγ

55' Γκοολ για τη Λάτσιο! Ο Ιμόμπιλε ανοίγει το σκορ για τους Ιταλούς με πέναλτι

56' Γκοολ για τη Σέλτικ! Ο Τζότα κάνει την ανατροπή για τους Σκοτσέζους.

57' Γκοολ για τον Ερυθρό Αστέρα! Ο Ίβανιτς άνοιξε το σκορ απέναντι στη Λουντογκόρετς

52' Γκοολ για την Μπέτις! Ο Κανάλες διπλασίασε τα γκολ των Ισπανών κόντρα στη Φερεντσβάρος.

49' Γκοολ για τη Μίντιλαντ! Ο Ίσακσεν δίνει ξανά το προβάδισμα στους Δανούς.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου σε όλα τα ματς.

45+1' Γκοολ για τη Γκενκ! Ο Ούγκμπο ισοφαρίζει σε 1-1 για τους Βέλγους κόντρα στην Ντιναμό Ζάγκρεμπ

45+2' ΓΚΟλ για τη Γουέστ Χαμ! Ο Νομπλ ευστόχησε από την άσπρη βούλα για το 0-2 κόντρα στη Ραπίντ του Φούντα

43' ΓΚΟΛ για την Μπράγκα! Ο Χόρτα με σουτ μέσα από την περιοχή ισοφάρισε το παιχνίδι με τη Μίντιλαντ σε 1-1

40' Γκοολ για τη Σέλτικ! Ο Γιουράνοβιτς ισοφαρίζει σε 1-1 με πέναλτι κόντρα στη Λεβερκούζεν

40' Γκοολ για τη Γουέστ Χαμ! Ο Γιαρμολένκο σκοράρει για τους Άγγλους κόντρα στη Ραπίντ Βιέννης

35' Γκοολ για την Ντιναμό Ζάγκρεμπ! Ο Μενάλο ανοίγει το σκορ για τους Κροάτες κόντρα στη Γκενκ

30' ΓΚΟΛ για τη Γαλατασαράι! Ο Τσιτσαλντάου μπήκε από αριστερά έκανε το γύρισμα η μπάλα χτύπησε στο πόδι του Τσαλέτα-Τσαρ και κατέληξε στα δίχτυα για το 2-0 κόντρα στη Μαρσέιγ

16' Γκοολ για τη Λεβερκούζεν! Ο Άντριχ ανοίγει το σκορ με κεφαλιά για τις «ασπιρίνες».

12' Γκοολ για τη Γαλατασαράι! Ο Τσιτσαλντάου άνοιξε το σκορ για τους Τούρκους.

5' ΓΚΟΛ για την Μπέτις! Ο Μπεγερίν γύρισε τη μπάλα μέσα στην περιοχή και ο Κρίστιαν Τέγιο έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0 κόντρα στη Φερεντσβάρος

2' ΓΚΟΛ η Μίντιλαντ! Ο κεντρικός αμυντικός Σβιατσένκο και άνοιξε το σκορ κόντρα στην Μπράγκα. Το πρώτο τέρμα της βραδιάς

Τα ματς που ξεκινάνε στις 19:45 είναι: