Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Αλλαγές στο μπάσκετ λόγω εκλογών!

Αλλαγές στο μπάσκετ λόγω εκλογών!

Οι εκλογές της επόμενης Κυριακής επηρεάζουν την αγωνιστική δράση του μπάσκετ.

Αγώνες δεν θα διεξαχθούν στα εθνικά πρωταθλήματα μπάσκετ στις 25 Ιανουαρίου και από την ΕΟΚ ανακοινώθηκε πώς διαμορφώθηκε το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες, πλην της Α2 Ανδρών, κι ενώ εκκρεμεί ακόμη η διαμόρφωση του προγράμματος της Α1 από τον ΕΣΑΚΕ. 

*Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών (13η αγωνιστική) 

Το πρόγραμμα μένει ως έχει και δεν αλλάζει. Οι αγώνες θα διεξαχθούν 24 Ιανουαρίου. 

*Β’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών (14η αγωνιστική) 

1ος Όμιλος 

23/01/2015 17.00 Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 

24/01/2015 17.00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

24/01/2015 17.00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΠ 

24/01/2015 17.00 ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 

24/01/2015 16.00 ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 

28/01/2015 17.00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΣ 

28/01/2015 17.30 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 

2ος Όμιλος 

21/01/2015 17.00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 

24/01/2015 17.00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ 

24/01/2015 17.00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣ. 

24/01/2015 17.00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. 

24/01/2015 17.00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π.-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Φ. 

24/01/2015 18.00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ. 

24/01/2015 17.00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 

*Γ’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών (14η αγωνιστική) 

1ος Όμιλος 

24/01/2015 17.00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 

24/01/2015 17.30 Β’ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 

24/01/2015 19.00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡ. Κ. 

24/01/2015 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡ. 

24/01/2015 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 

24/01/2015 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛ. 

28/01/2015 17.00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓ. 

2ος Όμιλος 

23/01/2015 19.30 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛ. – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ 

23/01/2015 20.30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 

23/01/2015 17.00 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 

24/01/2015 14.00 Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Α.Θ. 

24/01/2015 17.00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

24/01/2015 19.00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 

24/01/2015 20.00 ΜΕΛ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.Ρ. – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 

3ος Όμιλος 

24/01/2015 18.00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 

24/01/2015 17.00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 – ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 

24/01/2015 17.00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 

24/01/2015 17.00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. 

24/01/2015 18.00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. 

24/01/2015 18.00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Β. 

24/01/2015 20.30 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 

4ος Όμιλος 

24/01/2015 15.00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠ. ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠ.-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 

24/01/2015 18.00 Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡ. ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚ. ΣΕΡ.- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 

24/01/2015 18.00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦ. – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 

24/01/2015 19.00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 

28/01/2015 19.00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 

28/01/2015 19.00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 

*Α1 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (14η αγωνιστική) 

24/01/2015 13.00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ρ. 

24/01/2015 14.30 ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 

24/01/2015 16.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 

24/01/2015 10.30 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 

24/01/2015 13.00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛ. 

*Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (13η Αγωνιστική) 

1ος Όμιλος 

24/01/2015 12.15 ΑΓ. ΔΗΜ. (ΠΑΛ.) ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ρ. 

24/01/2015 14.30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 

24/01/2015 19.00 Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 

24/01/2015 20.30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

27/01/2015 18.00 Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 

2ος Όμιλος 

21/01/2015 21.30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ Β. 

24/01/2015 13.00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 Ξ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 

24/01/2015 14.30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡ. 

24/01/2015 15.00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 

24/01/2015 15.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡ.- ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. 

29/01/2015 20.45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ