Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Super League 1, Basket League, Handball Premier, ημιτελικός Σάκκαρη, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και μηχανοκίνητος αθλητισμός σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Super League 1, Basket League, Handball Premier, ημιτελικός Σάκκαρη, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και μηχανοκίνητος αθλητισμός σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Τα παιχνίδια Ατρόμητος-Ιωνικός, Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα και Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός για την 7η αγωνιστική της Super League 1, οι αναμετρήσεις Προμηθέας Πάτρας-Λάρισα, Κολοσσός Ρόδου-Ιωνικός Νικαίας και ΑΕΚ-Άρης για την 4η αγωνιστική της Basket League, καθώς επίσης και ο ημιτελικός του Kremlin Cup μεταξύ της Αλεξάντροβα και της Σάκκαρη δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

12:30 ΕΡΤ3 Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκαζιαντέπ – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εκατερίνα Αλεξάντροβα - Μαρία Σάκκαρη Kremlin Cup Τένις

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Βαλένθια – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Antwerp European Open Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαλερνιτάνα – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports Start Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Λειψία - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λιντς – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Έβερτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σαουθάμπτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κρίσταλ Πάλας – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports News Κόβεντρι – Ντέρμπι EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας - Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports Κολοσσός Ρόδου – Ιωνικός Νικαίας Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Κάντιθ – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Ναντ – Κλερμόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 2HD Ατρόμητος – Ιωνικός Super League 1 Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Antwerp European Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σασουόλο – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα Super League 1 Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Χέρτα – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Έλτσε – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τοντέλα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Άρης Basket League Μπάσκετ

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

20:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League 1 Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD-ΕΡΤ Sports 2 Formula 1, Γκραν Πρι Όστιν τρίτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

21:30 Novasports 3HD Σάλκε - Ντιναμό Δρέσδης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μπολόνια – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Έουπεν - Σεντ Ζιλουάζ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Λιλ – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μορεϊρένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

22:50 Novasports 6HD Σιατλ – Κάνσας MLS Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD UFC Fight Night 2021 Πάουλο Κόστα vs Μάρβιν Βετόρι

23:55 ΕΡΤ2- COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 - Grand Prix ΗΠΑ Κατατακτήριες Δοκιμές