Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Με ημιτελικούς Super Cup για Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ-ΑΕΚ, Τσέλσι-Σίτι, Σάκκαρη, Τσιτσιπά, Handball Premier και Formula 1 οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Με ημιτελικούς Super Cup για Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ-ΑΕΚ, Τσέλσι-Σίτι, Σάκκαρη, Τσιτσιπά, Handball Premier και Formula 1 οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι ημιτελικοί Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Λαύριο και ΑΕΚ-Προμηθέας για το Super Cup της Πάτρας, η αναμέτρηση Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι για την 6η αγωνιστική της Premier League, η «μάχη» της Σφιόντεκ με τη Σάκκαρη για τους «4» του Ostrava Open, καθώς επίσης και το ματς του Τσιτσιπά με τον Κύργιο για το Laver Cup δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

08:30 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Σότσι, Ρωσία - 1ος αγώνας

10:25 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σότσι, Ρωσία - 1ος αγώνας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports 2 Formula 1 Γκραν Πρι Σότσι, τρίτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

12:30 ΕΡΤ3 Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Hanball Premier Χάντμπολ

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Σότσι, Ρωσία - 2ος αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD Ρέντινγκ – Μίντλεσμπρο EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές

14:50 Eurosport 2 Superbike Ισπανία 2021 Μηχανοκίνητα

14:55 ΕΡΤ2 Formula 1 2021 - Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Moselle Open Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σάκκαρη - Σφιόντεκ ATP 500 Ostrava Open Τένις

15:00 Novasports 1HD Αλαβές - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σπέτσια – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2 Superbike Ισπανία Μηχανοκίνητα

16:30 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Λαύριο Hμιτελικός Supercup Μπάσκετ

16:30 Novasports Start Ουνιόν Βερολίνου - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Λεβερκούζεν – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD Λειψία – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:40 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σότσι, Ρωσία - 2ος αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουότφορντ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έβερτον – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Moselle Open

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD Μπόρνμουθ – Λούτον EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βαλένθια - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News Βίλεμ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Eurosport 2 Σύνθετο Τοξοβολία

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ίντερ – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπρέντφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Σεβίλλη – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 1 Τσιτσιπάς - Κύργιος Laver Cup Τένις

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας Ημιτελικός Super Cup Μπάσκετ

21:00 Novasports 5HD Νάπολι - Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD Άγιαξ – Καμπούρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Χάνσα Ροστόκ – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μάλαγα - Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Τζένοα – Βερόνα Serie A  Ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 USCX Series Ποδηλασία

22:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

22:00 Novasports Start Λιόν – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ναϊμέγκεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

22:50 Novasports 6HD Φιλαδέλφεια - Ατλάντα MLS Ποδόσφαιρο

23:30 Novasports 5HD Superleague Triatlon: Μαλιμπού Τρίαθλο