Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Super League 1 και 2, Basket League, Μπακς και μεγάλα ματς στην Ευρώπη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Super League 1 και 2, Basket League και μεγάλα ματς στην Ευρώπη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Το αθηναϊκό ντέρμπι ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και ΑΕΚ για την 24η αγωνιστική της Superleague, ξεχωρίζει από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 28 Φεβρουαρίου, το οποίο περιλαμβάνει ακόμη το Άρης – Ατρόμητος, αγώνες για την Basket League, αλλά και σημαντικά παιχνίδια από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 250 Singapore Tennis Open

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD 
WRC SS10 Aittajarvi 2 Wolf Power Stage – Αρκτική Φινλανδία

13:30 ΕΡΤ Sports 2 
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας Super League 2

13:30 Novasports 3HD 
Σαμπντόρια – Αταλάντα Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Χίμκι – Ζιελόνα Γκόρα VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Κρίσταλ Πάλας – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:00 Novasports 4HD 
Γουίκομ – Νόριτς EFL Championship

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Χάιντενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ουνιόν Βερολίνου – Χόφενχαϊμ Bundesliga

14:30 Novasports 24 HD 
Σταντάρ Λιέγης – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ3 
Παναχαϊκή – Ξάνθη Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 1 
Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Θέλτα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD 
Άρης – Ατρόμητος Super League

15:30 Novasports 5HD 
Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 250 Open Sud de France

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Τότεναμ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 24 HD 
Κροτόνε – Κάλιαρι

16:00 Novasports Extra 1 
Ουντινέζε – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 4HD 
Ίντερ – Τζένοα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Μάιντς – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Μέλσουνγκεν – Μαγδεβούργο Liqui Moly Bundesliga

17:00 ΕΡΤ Sports 1 
Ηρακλής – Ιωνικός Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 
Κηφισιά – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

17:00 ΕΡΤ3 
Λάρισα – ΠΑΟΚ Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Κάντιθ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD 
Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

17:15 Novasports 2HD 
ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League

17:45 Novasports 5HD 
Άλκμααρ – Φέγενορντ Eredivisie

18:00 Novasports 4HD 
Αρμάνι Μιλάνο – Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ Bundesliga

19:00 Novasports Extra 
Νάπολι – Μπενεβέντο Serie A

19:15 Novasports 24 HD 
Γάνδη – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Γρανάδα – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD 
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League

20:00 ΕΡΤ3

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης Basket League

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD 
Ρόμα – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Νασιονάλ – Μπράγκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βιγιαρεάλ – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD 
Μαρσέιγ – Λιόν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μιλγουόκι Μπακς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA