ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ

LIVE: Παναιτωλικός - Άρης 0-1 (τελικό)

Τέλος αγώνα.

92' Κίτρινη κάρτα στον Ντίαζ

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων

75' Διακοπή στο παιχνίδι, καθώς ο Μαλής έχει πρόβλημα τραυματισμού

64' Μακρινό σουτ του Μεντόζα, άουτ η μπάλα. Πρώτη απειλητική στιγμή των γηπεδούχων στο δεύτερο ημίχρονο.

61' Ευκαιρία για τον Άρη με τον Ματέο Γκαρσία, από λάθος του Κνετ, αλλά μπλόκαρε τελικά ο γκολκίπερ των γηπεδούχων

57' Καλή ευκαιρία για τον Άρη, με τον Ματέο Γκαρσία να σουτάρει, αλλά η μπάλα να περνά άουτ.

49' Κίτρινη κάρτα στον Μπρούνο Γκάμα.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

Τέλος ημιχρόνου στο Αγρίνιο.

45': Κίτρινη κάρτα στον Μάνο.

37': Δυνατή σέντρα του Μεντόζα προς τον Αριγίμπι που έκανε κίνηση στην περιοχή, μπλόκαρε ο Σιαμπάνης.

31': Ο Αριγίμπι εκτέλεσε απευθείας το φάουλ, ο Σιαμπάνης μπλόκαρε χωρίς πρόβλημα, καθώς η μπάλα πήγε προς την πλευρά του.

29': Κίτρινη στον Μπεναλουάν.

21': Σουτ του Μπρούνο Γκάμα, άουτ η μπάλα.

18': ΓΚΟΟΟΟΟΛ ο Άρης. Ο Μπρούνο Γκάμα ευστόχησε στο πέναλτι και έκανε το 0-1 για τον Άρη. Πετυχαίνει το τέταρτό του γκολ στο πρωτάθλημα.

17': Ο Μαλής σπρώχνει τον Μάνο μέσα στην περιοχή, ενώ έβγαινε με την μπάλα άουτ. Χαζή παράβαση από τον αμυντικό του Παναιτωλικού. Πέναλτι για τον Άρη.

16': Σέντρα από τα δεξιά, δύσκολη κεφαλιά του Μάζουρεκ, η μπάλα πέρασε εκτός εστίας του Άρη.

8': Ζητάει πέναλτι ο Παναιτωλικός για χέρι του Τζέγκο στην περιοχή. Δεν δίνεται κάτι.

3': Καλή στιγμή για τον Άρη, με τον Μάνο να γίνεται αποδέκτης της μπάλας, να κάνει το σουτ, αλλά ο Μαλής απομάκρυνε.