LIVE

LIVE: Παναθηναϊκός - Μπρέντα 0-0 (τελικό)

Τέλος αγώνα. Παναθηναϊκός - Μπρέντα 0-0.

77' Ο Θεοχάρης αντί του Πούγγουρα

73' Κολοβός, Χατζηγιοβάνης και Μακέντα εκτός, μπαίνουν Βέργος, Αλεξανδρόπουλος και Εμμανουλίδης.

65' Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Θα περάσουν στο ματς οι Χριστογέωργος, Αποστολάκης, Μαυρομμάτης, Ζαγαρίτης και Καμπετσής και θα βγουν από το παιχνίδι οι Κότσαρης, Γιόχανσον, Κολοβέτσιος, Χατζηθεοδωρίδης και Ινσούα

63΄ Δοκάρι ο Κολοβός! Από την εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη, ο Κουντιμάνα κάνει λάθος, ο Κολοβός από πλάγια αριστερά στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

62' Σουτ του Μονσάλβ, ο Κότσαρης σε καλή θέση μπλόκαρε.

57' Από την εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη, ο Ινσούα σουτάρει από κοντά άουτ.

56' Σουτ του Χατζηθεοδωρίδη, με δυσκολία ο Όλιχ διώχνει σε κόρνερ.

50' Απίθανη επέμβαση του Κότσαρη σε σουτ του Ελ Αλούτσι που κόντραρε, η μπάλα στο δοκάρι και απομακρύνεται.

46΄ Ζαχίντ αντί Κόναν για τον Παναθηναϊκό.

46' Ο Ζοάο Νούνες στη θέση του Δώνη.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Παναθηναϊκός - Μπρέντα 0-0.

45΄ Κίτρινη κάρτα θα δει και ο Κουντιμπάνα

44' Κίτρινη κάρτα στον Μακέντα.

43' Σκοράρει ο Μακέντα, με προβολή από σουτ του Κολοβού, ο βοηθός με καθυστέρηση υποδεικνύει λανθασμένα οφσάιντ.

39' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό!  Ο Χατζηθεοδωρίδης από την γωνία έξω από την περιοχή κάνει σουτ, φεύγει λίγο άουτ.

36' Ο Κότσαρης προλαβαίνει τον Κουντιμπάνα, η μπάλα φτάνει στον Στόκερς που σουτάρει άουτ. Υπήρχε φάουλ πάνω στον Κότσαρη, δεν έδωσε τίποτα ο διαιτητής.

30' Ματωμένος αποχωρεί από το γήπεδο ο Πούγγουρας, που δέχτηκε αγκωνιά από τον Κουντιμπάνα.

25' Καλός αρχικά ο συνδυασμός Κονάν με Μακέντα, αλλά η τελευταία πάσα για τον φορ του Παναθηναϊκού δεν ήταν καλή.

15' Σέντρα του Χατζηθεοδωρίδη, ο Κολοβός, δεν άφησε για τον Χατζηγιοβάνη, έκανε την κεφαλιά στα χέρια του Όλιχ.

10' Καλή στιγμή για την Μπρέντα, με τον Ελ Αλούτσι να σουτάρει άουτ.