Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Super League 1, Super League 2, Basket League, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, στίβος και Σάκκαρη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Super League 1, Super League 2, Basket League, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, στίβος και Σάκκαρη σήμερα - Ποια κανάλια θα τα δείξουν

Τα παιχνίδια Ολυμπιακός-Λαμία, Παναιτωλικός-Βόλος και ΠΑΟΚ-Άρης για την 25η αγωνιστική της Super League 1, η αναμέτρηση Κολοσσός Ρόδου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ για τη 16η αγωνιστική της Basket League, καθώς επίσης και τα ντέρμπι Ατλέτικο-Ρεάλ και Σίτι-Γιουνάιτεντ για την 26η αγωνιστική της La Liga και την 27η αγωνιστική της Premier League αντίστοιχα δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

11:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η

13:15 Novasports 3HD Άγιαξ – Χρόνιγκεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μούρθια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 ΕΡΤ Sports 4 Εργοτέλης - Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports Extra 1 Ρόμα – Τζένοα Serie A Μπάσκετ

13:45 ΕΡΤ Sports 3 ΑΕ Καραϊσκάκης – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Μπρομ - Νιουκάστλ  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μπελεντίγεσι - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Χανιά - Λεβαδειακός  Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ουέσκα - Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Λαμία Super League 1 Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ3 Κολοσσός Ρόδου - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Κροτόνε – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Φιορεντίνα - Πάρμα  Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Βερόνα - Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φούκσοβιτς - Ρούμπλεφ ATP 500 2021 Τελικός ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολωνία - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 24 HD Κλαμπ Μπριζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Παναιτωλικός – Βόλος Super League 1 Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η

18:00 Novasports 4HD Τρέντο - Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 8HD Μπάρμπορα Κρεϊτσίκοβα-Μαρία Σάκκαρη Dubai Duty Free Tennis Championships Τένις

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φενέρμπαχτσε - Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ουνιόν Βερολίνου  Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια - Κάλιαρι  Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Άρης Super League 1 Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Argentina Open Τένις

20:00 ΕΡΤ Sports Ιωνικός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ομπραντόιρο–Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

20:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Διαγόρας Super League 2

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Μπολόνια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD Κανέ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Texas Tech – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ

01:30 COSMOTE SPORT 4 HD NBA All Star Taco Bell Skills Challenge

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA All Star Game